TR / EN / FR / RU / AR

Ekstra Nem Kolajen Maske

(10x23 gr)

CMP - 013

Cildimiz stres, çevre kirliligi, güneş ışınları ile serbest radikallere maruz kalır. Bu sebeple mevcut savunma mekanizmasının bu faktörlerle mücadelesi güçleşir. B2C MD Laboratuvarları, yeni nesil biyoteknolojik bileşenlerden olusan Ekstra Nem Kolajen Maskeyi tasarlamıştır. Bu maske, cilde Ekstra Nem sağlayarak, zararlı dış etkilerle savaşmak üzere geliştirilmistir. Özellikle kuru ve hassas ciltlerde korunmaya yönelik gözle görülür bir tedavi uygulamaktadır. Yumuşak yapısıyla uzun süre nem tutma ve hücre yenileme özelliğine sahiptir. Uygulandığı andan itibaren cildinizin, şimdiye kadar hissetmiş olduğunuzun en mükemmel halinde olduğunu göreceksiniz! Ekstra Nem Kolajen Maske cildin tüm katmanlarına derinlemesine nüfuz ederek cildin eksikliklerini gidermek için adeta savaşır. Bu yeni ve özel seri güneş ve benzeri faktörlerle ortaya çıkan ciltteki renk kaybını önleyen bileşenlere sahiptir. Yoğun içerikli yüksek seviyede sakinleştirici etkisi olan Kolajen Maske her cilt tipi için uygundur. Ekstra Nem Kolajen Maske Beta Glucan Kolajen dokuyu destekler, güneşin UV ışınlarına karşı koruma sağlar. İçeriğindeki Aloe Vera cildi nemlendirirken, Squalan ise bu nemi cilde hapseder. Ciltte maksimum seviyede koruma tabakası oluşturur. Böylece yaşlanmayla beraber oluşan ince çizgi ve kırışıklıkların görünümü en aza indirgenip, cildin elastikiyet kaybı önlenir.

Bu maske tüm cilt tiplerine, özellikle güneşten zarar görmüş ciltlere bütün yaşlarda uygulanabilir. Özellikle leke ve kırışıklık giderme ve leke arındırma eksenli tedavilerde endikedir.


Özellikleri ve Etkisi

1- Cildinize doğrudan bir besin desteği sağlar. Kullandıktan sonra yüzünüzü yıkamadan dışarı çıkmanıza olanak tanır.
2- Diğer maskelere nazaran, cildinize çok iyi yapışan dermal kolajen maskenin etkisini ilk kullanımdan hemen sonra görebilirsiniz.
3- İçeriğinde kolajenin cildin alt katmanlarına ulaşmasını sağlayan hyaluronik asit bulunmaktadır. Cildinizde bir nem tabakası oluştururken aynı zamanda kurumuş cildinizi besleyerek gün boyu yumuşak kalmasını sağlar.
4- E vitamini ve Kolajen içerikleri sayesinde yorgun cildinizi besler, parlak ve sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.
5- Maskeyi yüzünüze yapıştırdığınızda cildinize serinlik hissi verir ve yorgun cildinizi daha esnek bir hale getirir.
Nemlendirici · Sıkılaştırıcı · Toparlayıcı

- Cilt yenilenmiş, parlak ve dengeli bir görünüme kavuşur.
- Hücreler arası iletişimin doğru aktarımını sağlayarak, derideki enerjinin arttırılmasına destek verir.
- Cilt lekelerinin ilerlemesini ve oluşmasını engeller.
- Güneş lekeleri, sivilce lekeleri veya yara lekelerini önler.
- Cildin aydınlık olmasını sağlar.
- Uygulama öncesi cilde Allura III Plasma Meso cihazı ile 10-15 dakika uygulama yapılması, Kolajen Maske bakımının etkisini arttırmakta, daha efektif sonuçlar yaratmaktadır.