TR / EN / FR / RU / AR

Salyangoz Kolajen Maske

(10x23 gr)

CMP - 012

Salyangoz kabuğu çatladığı zaman kendi kendini yenileme özelliğine sahip olan tek canlıdır. Salyangozlar, kabukları kırıldığında tekrar kabuk çıkarabilmek için dokuları onaran sıvı salgılarlar. Salyangozun mukusa benzer salgısı yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olan proteinler, glikolik asit, hyaluranik asit, Allantoin, enzimler ve peptidlerce zengindir. Salyangoz mukusunun bu özelliği salgısında tasıdığı Allantoin’den gelmektedir. Allantoin salgısı içinde protein, vitamin ve kalsiyum barındırmaktadır. Salyangoz Kolajen Maske Allantoin sayesinde içinde bu mucizeyi barındırmaktadır. Allantoin ekstreleri bazlı dengeli kompozisyonu ve kıvamı ile Salyangoz Kolajen Maske derinlemesine bakım sağlar. Salyangoz sıvısı hücresel faaliyetleri harekete geçirerek ciltte harika bir nemlenme sağlar, kolajen sentezi uyarımı ve cilt arındırıcı işlevi görür. Yeni nesil kozmetik bileşenlerinden olusan Salyangoz Kolajen Maske içeriğindeki salyangoz özleri cildin Kolajen yapısını ve enzimleri yaşlanmaya karşı harekete geçirir, maksimum nem desteği sağlar. Salyangozun kendi dokularını tedavi etmesine yarayan salgıdan yola çıkarak B2C MD Laboratuvarları Salyangoz Kolajen Maske hazırlamıştır. Bu özel set, lüks ve eşsiz cilt bakım deneyimi sunma olanağı sağlar. 

Bu maske tüm cilt tiplerine ideal olup özellikle güneşten zarar görmüş ciltlere ve Anti-Aging bakımlara inovatif çözümler ve etkileyici sonuçlar sunar.

Özellikleri ve Etkisi

1. Cildinize doğrudan bir besin desteği sağlar. Kullandıktan sonra yüzünüzü yıkamadan dışarı çıkmanıza olanak tanır.
2. Diğer maskelere nazaran, cildinize çok iyi yapışan dermal kolajen maskenin etkisini ilk kullanımdan sonra hemen görebilirsiniz.
3. İçeriğindeki Salyangoz Sekrasyon Özünden elde edilen kondroitin sülfirik asit sayesinde cilt hücrelerinin yenilenme süreci hızlanır, cildinizde var olan elastin ve kolajenle birlikte işlev göstererek cildinizi daha esnek ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.
4. E vitamini ve Kolajen içerikleri sayesinde yorgun cildinizi besler, parlak ve sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. 5. Maskeyi yüzünüze yapıştırdığınızda cildinize serinlik hissi verir ve yorgun cildinizi daha esnek bir hale getirir.
Yatıştırıcı · Onarıcı · Sıkılaştırıcı

- Cildin sağlıklı, parlak, pürüzsüz bir görünüm kazanmasını ve ipeksi bir görünüm vererek cildin yumusaklığını sağlar.
- Yaşlanma sürecini geciktirmeye ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.
- İnce çizgiler ve kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.
- Kuru ciltlerde pullanmaları giderir.
- Ciltte oluşan sarkmaları tedavi edici kolajen etken maddesi içerir.
- Allantoin sayesinde cilt hücrelerini yeniler.
- Cilde esneklik kazandırır.
- Ciltte bulunan ölü tabakayı atar, cildin yenilenmesine ve canlanmasına katkı sağlar.
- Uygulama öncesi cilde Allura III Plasma Meso cihazı ile 10-15 dakika uygulama yapılması, Kolajen Maske bakımının etkisini arttırmakta, daha efektif sonuçlar yaratmaktadır.