TR / EN / FR / RU / AR

Arı Zehri Kolajen Maske

B2C MD Arı Zehri Kolajen Maske - 10x23 gr

CMP - 011

Eski çağlardan beri tıbbi anlamda yararlanılan arı ürünleri kimyasal birer mucizedir. Arı Zehri, bal arılarının daha büyük hayvanlarla mücadele edebilmesi için üretilen bir savunma silahıdır. Arı Zehri ile cilt bakımında üstün teknoloji sonucu B2C MD Laboratuvarları sizlere botoks alternati sunan Arı Zehri Bakım setini hazırlamıstır. Arı Zehri, son zamanlarda botoksun yerini alarak kırısıklık tedavisinde kullanılmaya başlanmıştır. Botoks, özel bir kas fonksiyonunu hedef alan ve profesyonel olarak enjekte edilen bir madde iken, Arı Zehri Kolajen Maske enjeksiyonsuz bakım konforu sağlamayı hedeflemiştir. Peki, Arı Zehrinin faydası nedir? Arı soktuğunda peptitlerce zengin zehrini bırakır, bu zehir ise dolaşımı artırarak çok daha fazla kolajen üretilmesine, dolgunluk etkisine, ciltteki çizgiler ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcıdır. Serum ve Kolajen Maske içeriğindeki bileşenler ve çesitli Peptitler, dokular arasındaki Kolajen, Lif yapısını güçlendirir ve nem kaybının oluşmasını engeller. Arı Zehrinin hücre yenilenmesini tetikleyici ve hücre ömrünü uzatıcı etkisi ile hücre fonksiyonlarını dengeleyici etkisi cilt bakım sentezini başarıyla sonuçlandırır. 

Arı Zehri Kolajen Maske tüm cilt tiplerine ideal olup, Anti-Aging bakımlara inovatif çözümler ve etkileyici sonuçlar sunar.

Özellikleri ve Etkisi

1. Cildinize doğrudan bir besin desteği sağlar. Kullandıktan sonra yüzünüzü yıkamadan dışarı çıkmanıza olanak tanır.
2. Diğer maskelere nazaran, cildinize çok iyi yapışan dermal kolajen maskenin etkisini ilk kullanımdan hemen sonra görebilirsiniz.
3. İçeriğinde kolajenin cildin alt katmanlarına ulaşmasını sağlayan hyaluronik asit bulunmaktadır. Cildinizde bir nem tabakası oluştururken aynı zamanda kurumuş cildinizi besleyerek gün boyu yumuşak kalmasını sağlar.
4. E vitamini ve Kolajen içerikleri sayesinde yorgun cildinizi besler, parlak ve sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.
5. Maskeyi yüzünüze yapıştırdığınızda cildinize serinlik hissi verir ve yorgun cildinizi daha esnek bir hale getirir. 
Yenileyici · Nemlendirici · Sıkılaştırıcı

• Cildin elastik ve yeniden canlanmıs olarak görünmesine yardımcı olur.
• Nemlendirici özelligi yanı sıra Kolajen lif oluşumunu sağlar ve cildin doku durumunu düzeltir.
• Hücre yenilenmesini ve dolayısıyla onarım mekanizmasını harekete geçirir.
• İnce çizgileri ve mimik kırışıklıklarını, derin mimik çizgilerini azaltır.
• Cilt yapısı daha güçlü ve daha sıkı hale gelir, ciltte uzun süreli yenilenme sağlar.
• Cilt üzerinde sıkılaştırıcı bir film tabakası oluşturur.
• Dudak çevresi, göz ve alın bölgelerinde kullanımı için mükemmeldir.
• Uygulama öncesi cilde Allura III Plasma Meso cihazı ile 10-15 dakika uygulama yapılması, Kolajen Maske bakımının etkisini arttırmakta, daha efektif sonuçlar yaratmaktadır.