TR / EN / FR / RU / AR

Mikro İğneli HYALURONIC ACID Göz Pedi

Daha Genç, Aydınlık ve Daha Az Şiş Göz Çevresi İçin B2C MD Rejuvenative BUTTON Series Microneedle Eye Patch...

 

EGF-1017

MICRONEEDLE EYE PATCH göz çevresindeki problemler için enjeksiyonsuz ve ağrısız son teknoloji bir uygulama sunuyor;
 

Son teknoloji ile üretilen MICRONEEDLE EYE PATCH üzerinde bulunan 350 adet mikro iğneler %100 etken maddelerden üretilmiştir. EGF, Hyalüronik Asit %93 , Peptid 8, Arbutin etken maddeleri bant üzerinde bulunan iğnelerin kendisidir. Gözaltına uygulandığında vücut ısısı ile eriyen iğneler bandın üzerinden tamamen eriyerek cildin alt katmanları olan hedef noktaya rahatlıkla ulaşırlar.
 

Göz çevresi kırışıklık morluk ve şişlik problemlerinin bakımında kullanılan topikal ajanların, epidermal ve dermal bileşkeye limitli etken madde geçişi nedeniyle, etkisi azdır. Dünyada gelişen teknoloji ile birlikte etken madde geçişini kolaylaştıracak pek çok yöntem denenmiştir. Literatüre ve klinik deneyime göre en etkili yöntem olan enjeksiyonun yerini alabilecek etkinlikte bir uygulamaya ihtiyaç duyulmaktadır. Medikal estetik alanında teknolojik gelişmelerin çok iyi bir etken maddesi olan hyalüronik asit, EGF ve Peptid 8 etken maddeleri içerikli mikro iğne bantları, enjeksiyonsuz kullanmadan, istenen derinliğe etken madde geçişini sağlamada en son teknolojiyi sunmaktadır.
 

Amaç:

Çalışmada kullanılan mikro iğne bantların her birinde 9,2 mg çapraz bağsız hyalüronik asit, tranaksamik asit, melatonin, niasinamid, arbutin, EGF (Growth Factors), adenozin ve endorfin bulunmaktadır. Her bir bantta yer alan 0,3mm uzunluğunda 350 mikro iğne ile epidermis ve dermise etken madde geçişi ile kırışıklık, leke, şişlik ve morluk problemlerinin bakımı amaçlanmıştır.

B2C MD MICRONEEDLE EYE PATCH Göz çevresi kırışıklıları, gözaltı morluk ve şişlikleri için yardımcıdır.
 

Videolar

B2C MD Microneedle Eye Zone Patch