TR / EN / FR / RU / AR

Altın & Arı Zehri & Peptid & Gündüz & Gece Kremi

50 ml

GB - 1103

İÇERİĞİNDEKİ ETKEN MADDELER:
 
- Arı Zehri: Arı Zehri peptitlerce oldukça zengindir. Arı Zehri dolaşımı artırarak çok daha fazla kolajen üretilmesine, dolgunluk etkisine, ciltteki çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılmasına yardımcıdır.

- Skualen: Cilt üzerinde son derece yumuşak etki bırakan, şeffaf, renksiz ve kokusuz bir yağdır. Cilt yüzeyinde kolayca yayılır ve cildi yumuşatarak pürüzsüzleştirir.

- Tokoferol (E Vitamini): Derinlemesine nemlendirme sağlar. Mikronize edildiği için deri lipitleri ve küçük kan damarlarına kolaylıkla nüfus eder, bu sayede ciltte kolay emilir. E Vitamini, cildin su tutma yeteneğini arttırır.

- Saf Altın : Cilde temas ettiğinde o bölgenin kan dolaşımını artıran Altın; hücre yenilenme sürecini arttırarak gençleşmeyi başlatır. Dokuların kaybettiği elastikiyetin geri kazanılması, kolajen kaybının yavaşlatılmasında ve cilt sarkmasının önüne geçilmesinde etkilidir.
- İçeriğinde bulunan Saf Altın, Arı Zehiri ve Peptidlerden oluşan zengin formülü ilerleyen yaş ile beraber oluşan ince çizgilerin, kırışıklıkların ve cilt problemlerinin azalmasına yardımcı olur.

- Cildin nem seviyesinin geri kazanılmasını, korunmasını hedefler.

- Cildi sıkılaştırarak esnekliğini artırmaya yardımcıdır.

-  Cilde pürüzsüzlük ve yumuşaklık verir.